V sredo, 13. 12., smo vse učence naše šole z vlakom odpeljali v Bohinjsko Bistrico, kjer smo si ogledali zanimivo glasbeno-pripovedovalsko interaktivno predstavo v izvedbi Murata in Josa. Predstava je bila zanimiva tako za najmlajše kot za najstarejše, saj sta bila pred nami mojstra ustvarjanja zvokov z usti, v predstavi pa smo s ploskanjem in drugimi zvoki sodelovali kar vsi.

Po predstavi so nas gostoljubno sprejeli učitelji in učenci OŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica, nam razkazali prostore svoje šole, učiteljica Nina pa je našim učencem predstavila bohinjsko folkloro in skupaj smo celo zaplesale. O tem, da so naši učenci pri vsem tem pridno sodelovali, pa pričajo priložene fotografije. 😊

Slike si lahko ogledate tukaj.