Spoštovani!

Naslednje šolsko leto bo na naši šoli spet obeleženo z velikim dogodkom. Ni še dolgo tega, ko smo na šoli praznovali 150-letnico. Tokrat bo v ospredju vrtec. V začetku oktobra bomo s prireditvijo počastili 50-letnico našega vrtca. Ob tej priložnosti bomo izdali tudi Šolarček, posvečen tej pomembni obletnici.

Če ste kot otrok obiskovali vrtec v Podbrdu, se na vas obračamo s prošnjo, če bi bili pripravljeni z nami deliti svoje zanimive dogodke oz. anekdote iz vrtca, ki so še vedno v vašem spominu.

Verjamemo, da bi lahko prispevali kakšen zanimiv kamenček v pester mozaik petdesetih let vrtca. Poti nas družijo in ločujejo, ljudje se razidejo, a ne pozabijo.

Če ste pripravljeni sodelovati in zapisati kakšen svoj spomin na vrtec, vas lepo prosimo, če svoj zapis posredujete na elektronski naslov:  vrtec50@os-podbrdo.si najkasneje do 10. 7. 2022.

Zahvaljujemo se vam za vašo pripravljenost in sodelovanje.

organizacijski tim